Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Tini Stoessel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Tini Stoessel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
66 0

Tini, Arjantin’de çok popüler olan Arjantinli bir şarkıcı, model, söz yazarı, dansçı ve aktris. Kariyerine 2007 yılında başladı ve sıklıkla pop, Latin pop, dance-pop, trap ve reggaeton türlerinde şarkılar üretiyor.

Gerçek adı Martina Stoessel Muzlera olup 21 Mart 1997 doğumludur. Sahne adı Tini ile tanınmaktadır ve 2012-2015 yılları arasında Violetta dizisinde rol aldıktan sonra popüler olmuştur. Dizinin yapımcılığını Disney Channel Latin üstlenmiştir.

2016’da Tini (Martina Stoessel) adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Albümünde hem İngilizce hem de İspanyolca şarkılar yer aldı. Arjantin müzik listelerinde bir numaraya yükseldi ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki müzik listelerinde ilk 10’a girmeyi başardı. Latin pop albümü olan ikinci stüdyo albümü Quiero Volver’ı 2018’de çıkardı. İlki gibi ikinci albümü de Arjantin müzik listelerinde bir numara oldu.

Boyu:165 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:81-59-84 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Tini Stoessel Buenos Aires’te doğdu. Annesi ev hanımı, babası televizyon yönetmeniydi. Kendisinden büyük tek erkek kardeşi vardır. Çocukluğunda sanat eğitimi almaya başladı. Tini Stoessel, ülkesinde piyano, dans, müzikal tiyatro, müzikal komedi ve şan eğitimi almaya başladı.

Şu anda Buenos Aires’te ailesi ve erkek kardeşi ile yaşıyor, ancak müzik kariyeri nedeniyle Miami ve Los Angeles’ta evleri var. Ana dili olan İspanyolca’nın yanı sıra, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. 2019-2020 yılları arasında Kolombiyalı şarkıcı Sebastian Yatra ile çıktı. 2022 yılında futbolcu Rodrigo De Paul ile tanıştı ve çiftin Instagram’da bir fotoğraf paylaşarak çıkmaya başladıklarını öğrendik.

Tini Stoessel Boyu

Boy: 165 Cm

Tini Stoessel Kilosu

Kilo: 54 Kg

Tini Stoessel Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Tini Stoessel Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-59-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir