Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Swae Lee Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Swae Lee Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
50 0

Swae Lee, Amerikalı rapçilerden, şarkıcılardan ve söz yazarlarından biridir. 2008 yılından bu yana aktif bir kariyere sahiptir.

Asıl adı Khalif Malik Ibn Shaman Brown olup, 7 Haziran 1993 doğumludur. Erkek kardeşi ile ibrilkte Slim Jxmmi, Rae Sremmurd adlı kendi gruplarını kurdular. İkili, Black Beatles, No Type ve No Flex Zone gibi single’larıyla büyük başarılar elde etti.

2017’de Beyonce’nin Formation single’ının ortak yazarı olarak Yılın Şarkısı Grammy Ödülü’ne aday gösterildi. 2018 yılında Swaecation adlı ilk solo albümünü çıkardı. Aynı yıl Post Malone ile birlikte Spider-Man: Into the Spider-Verse için bir film müziği kaydetti. Toplamda 5 kez Grammy Ödülleri’ne ve diğer ödüllere aday gösterildi ancak hiçbirini kazanamadı.

Boyu:173 Cm
Kilosu:58 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):100-79-31 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Swae Lee, California’da bekar bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi ve babasını hiç tanımamıştı. Liseden mezun olduktan sonra erkek kardeşi ile birlikte bir süre evsiz kaldılar ve terk edilmiş bir evde yaşıyorlardı. İkili birlikte birçok zorluğa göğüs germiş ve birbirlerine bakmayı da başarmışlardı.

Swae Lee’nin Brezilyalı model Aline Martins’ten bir kızı var. Madonna, Post Malone, French Montane, Anitta, Elli Goulding gibi birçok başarılı sanatçıyla işbirliği yaptı.

Swae Lee Boyu

Boy: 173 Cm

Swae Lee Kilosu

Kilo: 58 Kg

Swae Lee Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Swae Lee Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 100-79-31 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir