Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Brie Larson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Brie Larson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
61 0

Brie Larson, 1998 yılından bu yana aktif bir kariyere sahip olan Amerikalı aktris ve film yapımcısıdır. Kariyeri boyunca sayısız ödül kazanmış ve Marvel Sinematik Evreninde Captain Marvel olarak tanınmaktadır.

Asıl adı Brianne Sidonie Desaulniers olup 1 Ekim 1989 doğumludur. İsminin telaffuzu zor olduğu için Brie Larson kullanmaktadır. Gençlik yıllarından beri filmlerde oynuyor. Çeşitli komedi yapımlarında yan rollerde rol alarak sektörde yer almaya başladı. 2019 yılında Time dergisi tarafından Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesinde yer aldı. Brie Larson, 6 yaşında Amerikan Konservatuarı Tiyatrosu’na kabul edilen en genç öğrenci olmaya başladı. İlk çıkışını 1998’de Jay Leno ile The Tonight Show’da yaptı.

2015 yılında Trainwreck dizisinde oynadı. Aynı yıl Room filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü aldı. 2017, Brie Larson için harika bir yıldı çünkü Kong: Kafatası Adası ile uluslararası tanınırlık yakaladı. Daha sonra 2019’da Captain Marvel ve Avengers: Endgame adlı iki filmde Captain Marvel’ı canlandırdı.

Boyu:170 Cm
Kilosu:58 Kg
Vücut Ölçüleri:86-61-89 Cm
Göz Rengi:Açık Kahverengi

Brie Larson California’da doğdu. Fransızca, Brie Larson’ın ana dilidir ve eğitimi boyunca evde eğitim görmüştür.

Brie Larson, özel hayatıyla ilgili soruları pek yanıtlamayı sevmez. Genelde özel hayatını gizli tutmayı tercih ediyor ve bu tür sorular sorulduğunda rahatsız oluyor. Şarkıcı Alex Greenwald’ın 2014’te çıkmaya başladığını ve çiftin 2016’da nişanlandığını biliyoruz. Ancak çift 2019’da ayrıldı ve aynı yıl Brie Larson, film yapımcısı ve oyuncu Elijah Allan-Blitz ile çıkmaya başladı. Çift bugün hala birlikte.

Brie Larson Boyu

Boy: 170 Cm

Brie Larson Kilosu

Kilo: 58 Kg

Brie Larson Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Brie Larson Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir