Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Perrie Edwards Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Perrie Edwards Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
69 0

Perrie Edwards, profesyonel kariyerine 2011 yılında başlayan ünlü bir İngiliz şarkıcıdır. Bugün, Perrie Edwards’ın vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tam adı Perrie Louise Edwards olup, 10 Temmuz 1993 doğumludur. En çok satan kız gruplarından biri olan Little Mix’e katıldıktan sonra büyük beğeni toplamıştır. İlk olarak bir müzik yarışma dizisi olan The X Factor dizisinin sekizinci sezonunda yarışmıştır. Yarışmadan elendikten sonra yarışma tarafından oluşturulan bir Little Mix adlı proje grubuna devam edildi.

Diğer üç yarışmacı ile birlikte, Little Mix’in üyesi oldu. Grup ilk stüdyo albümünü 2012’de çıkardı ve albümün adı DNA idi. Grubun son albümü 2021 yılında çıktı ve adı Between Us idi. Perrie Edwards, müzik kariyerinin yanı sıra başka girişimlerle de ilgilenmeye başladı.

Boyu:163 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:86-64-86 Cm
Göz Rengi:Mavi

Örneğin Superga için bir ayakkabı koleksiyonu tasarladı. Buna ek olarak, 2020 yılında Supreme Nutrition’ın ilk kadın elçisi oldu. Bunların yanı sıra Perrie Edwards birçok marka için farklı televizyon reklamlarında yer almıştır. Pop, R&B ve dance-pop türlerinde şarkılar üretiyor. Perrie Edwards’ın vücut ölçüleri 86-63-86 cm. Doğal bir sarışın ve Perrie Edwards’ın göz rengi mavi. Ek olarak, Perrie Edwards’ın boyu 160 cm ve Perrie Edwards’ın kilosu 54 kilogramdır. South Shields’ta doğdu.

2012 yılında bademciklerinin alındığı bir ameliyat olmak zorunda kaldı. Aynı yıl Zayn Malik ile de çıkmaya başladı. 2013 yılında nişanlanan ve 2015 yılında ayrılan çift, bir yıl sonra Alex Oxlade-Chamberlain ile çıkmaya başladı ve çift, 2021 yılında ilk çocuklarını beklediklerini açıkladı.Bugün nişanlılar ve İngiltere’de birlikte yaşıyorlar.

Perrie Edwards Boyu

Boyu: 163 Cm

Perrie Edwards Kilosu

Kilo: 55 Kg

Perrie Edwards Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Perrie Edwards Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-64-86 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir