Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bebe Rexha Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bebe Rexha Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
49 0

Bebe Rexha, kariyerine 2010 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Aşağıda Bebe Rexha’nın vücut ölçüleri, kilosu, boyu, kariyeri, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Tam adı Bleta Bebe Rexha’dır ve 30 Ağustos 1989’da doğmuştur. Eminem’in 2013’te çıkardığı en ünlü single’lardan biri olan The Monster’ı yazdıktan sonra uluslararası alanda büyük tanınırlık kazanmıştır. Ayrıca En İyi Rap dalında Grammy Ödülü kazanmıştır. Bebe Rexha, kariyeri boyunca Selena Gomez, Shinee ve Nick Jonas gibi birçok ünlü ünlü için de şarkılar yazdı.

2015 yılında I Don’t Wanna Grow Up adlı ilk albümünü yayınladı ve oldukça başarılı oldu. 2018’de Bebe Rexha, Expectations adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Albüm müzik listelerinde 13. sırada yer aldı. 2021 yılında yine oldukça başarılı olan Better Mistakes adlı ikinci albümünü çıkardı. Bebe Rexha sık sık pop şarkılar üretse de şarkı sözü yazma becerisiyle ünlüdür ve sektördeki herkes tarafından beğenilmektedir.

Boyu:165 Cm
Kilosu:59 Kg
Vücut Ölçüleri:94-71-96 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Bebe Rexha’nın vücut ölçüleri 94-71-96 cm. Doğal olarak açık kahverengi saçları var ve Bebe Rexha’nın göz rengi kahverengi. Buna ek olarak, Bebe Rexha’nın boyu 165 cm ve Bebe Rexha’nın kilosu 130 59 kilogramdır. Brooklyn’de doğdu ve her iki ebeveyni de Makedonya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmişlerdir.

Bebe Rexha, gençlik yıllarında 700 yarışmacı arasından En İyi Genç Söz Yazarı ödülünü kazandı. LGBTQ+ topluluğunun destekçisidir ve kendisini biseksüel olarak tanımlıyor. Gizli tuttuğu için özel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ancak Bebe Rexha’nın şu anda herhangi bir ilişkisi yok ve hiç evlenmedi.

Bebe Rexha Boyu

Boy: 165 Cm

Bebe Rexha Kilosu

Kilo: 59 Kg

Bebe Rexha Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Bebe Rexha Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 94-71-96 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir