Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Jennifer Aniston Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jennifer Aniston Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
80 0

Jennifer Aniston, çok sayıda ödülü olan ikonik Amerikalı aktrislerden biridir. Kariyerine 1987 yılında başlamış ve Friends dizisindeki rolüyle uluslararası tanınırlık kazanmıştır.

Tam adı Jennifer Joanna Aniston olup, 11 Şubat 1969 doğumludur. Kariyeri boyunca onlarca önemli ödül kazanmayı başarmıştır ve 1990’lardan bu yana dünyanın en çok kazanan aktrislerinden biridir. Her iki ebeveyni de oyuncu olduğu için oyunculuk kariyerine çok erken yaşta 1988’de Mac and Me filminde rol alarak başladı. İlk büyük rolü 1993’te vizyona giren ve bir korku komedisi olan Leprechaun’daydı. Ertesi yıl dünyaca ünlü Friends dizisinde Rachel Green’i oynamaya başladı. Jennifer Aniston ününün çoğunu bu diziye borçlu.

Friends’teki rolü, Screen Actors Guild Awards, Golden Globe Awards ve Primetime Emmy Awards kazanmasına yardımcı oldu.

Boyu:164 Cm
Kilosu:53 Kg
Vücut Ölçüleri:86-59-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

Jennifer Aniston, Los Angeles’ta doğdu ve her iki ebeveyni de oyuncuydu. Anne ve babasının tek çocuğu olmasına rağmen iki üvey erkek kardeşi vardır. Jennifer Aniston, 1988 yılında Brad Pitt ile tanıştı ve çift aynı yıl çıkmaya başladı. 2000 yılında çift Malibu’da evlendi ve bu, medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ancak 2005 yılında boşanacaklarını açıkladılar. Brad Pitt’in Jennifer Aniston’a sadakatsizlik yaptığı yönünde spekülasyonlar olsa da, ayrılıkları Aniston’ın çocuk sahibi olmak istememesi nedeniyle oldu. 2011 yılında aktör ve senarist Justin Theroux ile çıkmaya başladı. 2012 yılında nişanlanan çift, 2015 yılında evlendi. Ancak 2017 yılında boşandıklarını açıkladılar.

Jennifer Aniston Boyu

Boy: 164 Cm

Jennifer Aniston Kilosu

Kilo: 53 Kg

Jennifer Aniston Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Jennifer Aniston Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir