Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Yoona Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Yoona Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
49 0

Yoona, profesyonel kariyerine 2007 yılında başlayan ünlü bir Güney Koreli aktris ve şarkıcıdır. Aşağıda Yoona’nın vücut ölçüleri, boyu, kilosu, kariyeri, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Gerçek adı Im Yoon-ah ve 30 Mayıs 1990’da doğdu. Sahne adı olarak Yoona’yı kullanıyor ve ünlü olmak için 5 yıldan fazla eğitim aldı. İlk çıkışını Girls’ Generation adlı Güney Koreli kız grubunun üyelerinden biri olarak yaptı. Yoona ve grubu kısa sürede Güney Kore’de ve ardından dünyada en çok satan kız gruplarından biri haline geldi.

Gruptayken oyunculuk kariyeri için de çalışmalar yaptı ve birkaç başarılı yapımda yer aldı. Ancak bunların arasında en önemlisi 2008 yapımı You Are My Destiny’dir. Bu televizyon dizisindeki performansı sayesinde En İyi Yeni Kadın Oyuncu kategorisinde 45. Baeksang Sanat Ödülleri ve 23. KBS Drama Ödülleri olmak üzere iki önemli ödül kazanmıştır.

Boyu:168 Cm
Kilosu:48 Kg
Vücut Ölçüleri:81-59-84 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Hem müzik hem de film endüstrisindeki başarısı sayesinde Yoona, kariyeri boyunca birçok övgü ve ödül aldı. Ve aynı zamanda dünyanın en popüler Güney Koreli sanatçılarından biri.

Yoona’nın vücut ölçüleri 81-59-84 cm. Doğal olarak koyu kahverengi saçları var ve Yoona’nın göz rengi de koyu kahverengi. Ayrıca, Yoona’nın boyu 168 cm ve Yoona’nın kilosu 48 kilogramdır. Seul, Yeongdeungpo-gu’da doğdu. Ne yazık ki, geçmişi hakkında pek fazla konuşmayı tercih etmediği için hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Yoona Boyu

Boy: 168 Cm

Yoona Kilosu

Kilo: 48 Kg

Yoona Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Yoona Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-59-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir