Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Chrissy Teigen Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Chrissy Teigen Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
54 0

Chrissy Teigen, ünlü bir Amerikan modeli ve televizyon kişiliğidir. Aynı zamanda bir yazar, yönetmen ve yapımcıdır ve 2006’dan beri aktif bir kariyere sahiptir.

Tam adı Christine Diane Teigen’dir ve 30 Kasım 1985’te doğmuştur. Modelliğe ilk kez 2010’da Sports Illustrated Swimsuit Issue’da başlamıştır. Yaklaşık 4 yıl sonra, 2014 yılında Lily Aldridge ve Nina Agdal ile birlikte aynı derginin kapağında yer aldı. 2015-2019 yılları arasında yayınlanan bir müzik yarışması dizisi olan Lip Sync Battle’ın sunuculuğunu yaparak tanınırlığını artırdı.

Yarışma bittikten sonra 2019 yılında bir komedi yarışma dizisi olan Bring the Funny’da jüri üyeliği yapmıştır.

Boyu:174 Cm
Kilosu:55 kg
Vücut Ölçüleri86-64-89 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Chrissy Teigen Utah’ta doğdu. Annesi Taylandlı ve babası Norveç kökenli Amerikalı. Doğduktan kısa bir süre sonra ailesi, bir taverna işi kurdukları Washington’a taşındı. Burada büyüdü ve tüm çocukluğunu geçirdi. 15 yaşındayken annesi Tayland’a döndü ve babası onunla birlikte Kaliforniya’ya taşındı. Bir sörf dükkanında da çalıştığı Huntington Beach’te yaşıyorlardı. Müşterilerinden biri fotoğrafçıydı ve bu müşteri tarafından keşfedildi.

2007 yılında John Legend ile tanıştı ve çift çıkmaya başladı. Dört yıllık bir ilişki yaşadıktan sonra çift, 2011’de nişanlandı. Chrissy Teigen’in John Legend’in aşkını oynadığı Stereo müzik videosu çekiminde tanıştılar. Daha sonra çift 2013 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde evlendi ve düğünlerini İtalya’da yaptılar. Bugün California, Beverly Hills’de yaşıyorlar ve çiftin 2016 ve 2018 doğumlu iki çocuğu var.

Chrissy Teigen Boyu

Boy: 174 Cm

Chrissy Teigen Kilosu

Kilo: 55 Kg

Chrissy Teigen Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Chrissy Teigen Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-64-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir