Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Blac Chyna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Blac Chyna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
45 0

Blac Chyna, en popüler Amerikan modellerinden ve sosyal medya kişiliklerinden biridir. 2010 yılında Nicki Minaj’ın dublörü olarak uluslararası tanınırlık kazandı. 2008 yılından itibaren aktif olarak kariyerine devam etmektedir.

Gerçek adı Angela Renee White olup 11 Mayıs 1988 doğumludur. Blac Chyna sahne adını kullanır ve kariyerine 2008 yılında başlamıştır. 2010 yılında Kanye’nin Monster klibinde Nicki Minaj’ın dublörlüğünü yapmıştır. Bu yıldan sonra itibarını artırdı ve birçok ünlü rapçi ve Tyga ve Rob Kardashian gibi ünlülerle çıktı.

Boyu:157 Cm
Kilosu:61 kg
Vücut Ölçüleri:91-69-104 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Kariyeri boyunca Black Men’s Magazine, Straight Stuntin ve Dimepiece gibi birçok dergide de yer aldı. 2014 yılında Los Angeles’ta bir güzellik salonu olan kendi işini kurdu. Ünlü olmadan önce King of Diamonds’ta striptizciydi. Blac Chyna’nın bir OnlyFans hesabı var ve hesabından şimdiye kadar 240 milyon dolardan fazla kazandığı açıkladı.

2011 yılında rapçi olan Tyga ile çıkmaya başladı. Ertesi yıl, ilişkilerinden bir erkek çocukları olduğunu açıkladılar. Ancak 2014 yılında Tyga ve Blac Chyna ayrıldı ve Tyga, Kylie Jenner ile çıkmaya başladı. Bu olayların ardından Blac Chyna, 2016 yılında Rob Kardashian ile çıkmaya başladı ve çiftin bu ilişkiden bir kız çocukları oldu. Aynı yıl çift ayrıldıklarını açıkladı ancak açıklamanın ardından birkaç gün sonra barıştılar.

Blac Chyna Boyu

Boy: 157 Cm

Blac Chyna Kilosu

Kilo: 61 Kg

Blac Chyna Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Blac Chyna Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-69-104 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir