Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Ricky Martin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ricky Martin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
72 0

Ricky Martin, en ünlü Porto Rikolu şarkıcı, aktör ve söz yazarıdır. Bugün Ricky Martin’in vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Gerçek adı Enrique Martin Morales olup, 25 Aralık 1971’de doğmuştur. Sahne adı olarak Ricky Martin’i kullanır ve dünyada ikonik bir Latin sanatçısıdır. Bugün bile Latin Pop’un Kralı, Latin Pop Tanrısı veya Latin Müziğinin Kralı olarak anılıyor. Özellikle 1900’lerde büyük başarı elde etti.

Ancak, Ricky Martin kariyerine 9 yaşında başladı. Kariyerine çocuk oyuncu olarak televizyon reklamlarında rol alarak başladı. Ayrıca müzik kariyerine 12 yaşında Porto Rikolu bir erkek grubu olan Menudo’ya katılarak başladı. 1991 yılında Ricky Martin bireysel kariyerine devam etme kararı aldı. İlk stüdyo albümü Ricky Martin’i 1991’de çıkardı. İki yıl sonra ikinci stüdyo albümü Me Amaras’ı çıkardı. Her iki albümde de başarılı olamadı.

Boyu:182 Cm
Kilosu:82 Kg
Vücut Ölçüleri:109-84-38 Cm
Göz RengiKoyu Kahverengi

1995 yılında A Medio Vivir adlı üçüncü stüdyo albümünü çıkardı ve albüm çok başarılı oldu bu da uluslararası tanınırlığını artırdı. Bu albümdeki single’ı Maria tüm dünyada büyük bir hit oldu. 1998’de Grammy Ödülü de kazandığı Vuelve adlı dördüncü albümünü çıkardı.

Ricky Martin fiziği ve görünüşüyle de ünlüdür. Ricky Martin’in vücut 109-84-38 cm. Siyah saçları var ve Ricky Martin’in göz rengi koyu kahverengi. Sık sık kilosuna dikkat eder, Ricky Martin’in kilosu 82 kilogramdır ve Ricky Martin’in boyu 182 cm. Ricky Martin, eski bir psikolog ve muhasebecinin oğlu olarak San Juan, Porto Riko’da doğdu.

1994’te Ricky Martin, Rebecca de Alba ile çıkmaya başladı ve çift, 2005’te tamamen ayrılana kadar birçok kez ayrıldı ve barıştı. 2017’de Ricky Martin, Jwan Yosef ile evlendi ve çift hala birlikte.

Ricky Martin Boyu

Boy: 182 Cm

Ricky Martin Kilosu

Kilo: 82 Kg

Ricky Martin Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Ricky Martin Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Koyu Kahverengi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir