Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Josephine Skriver Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Josephine Skriver Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
48 0

Josephine Skriver, Victoria’s Secret Meleklerinden biri olarak büyük beğeni toplayan ünlü bir Danimarkalı modeldir. Aşağıda, Josephine Skriver’ın vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazlasını paylaştık.

Tam adı Josephine Skriver-Karlsen olup 14 Nisan 1993 doğumludur. Profesyonel iş hayatına 2011 yılında başlasa da çoğumuz kendisini 2016 yılında tanımaya başladık. 2016 yılında Victoria’s Secret ‘ın en yeni üyesi olarak tanıtıldı.

Josephine Skriver, profesyonel olarak başladığı ilk yılında birçok marka ile çalışarak sektördeki bilinirliğini artırdı. Bu markalardan bazıları Christian Dior, DKNY, Yves Saint Laurent, Calvin Klein ve Alexander McQueen idi. Kariyeri boyunca birçok uluslararası ve saygın markanın reklam kampanyalarında çalıştı. Bu markalardan bazıları Victoria’s Secret, Michael Kors, MAC Cosmetics, Karen Miller ve Tom Ford’dur. Tabii ki Harper’s Bazaar, V Magazine, Marie Claire ve daha pek çok moda dergisinin kapağında da yer aldı.

Boyu:180 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:79-56-86 Cm
Göz Rengi:Yeşil

2013, kariyeri için önemli bir yıldı çünkü bu, Victoria’s Secret için podyumda yürüdüğü ilk yıldı. Bu yıldan beri her yıl Victoria’s Secret Fashion Show’da yürüyor. 2016 yılında resmen meleklerinden biri oldu ve bu da dünyadaki tanınırlığını artırdı.

Josephine Skriver’in vücut ölçüleri 76-56-86 cm. Özellikle boyuna kıyasla harika bir fiziği var. Josephine Skriver’in boyu 180 cm ve Josephine Skriver’in kilosu 54 kilogramdır. Doğal bir sarışın ve Josephine Skriver’ın göz rengi yeşil. Bir deniz biyoloğu ve BT analistinin kızı olarak Kopenhag’da doğdu. İlginç bir şekilde, ebeveynlerinin ikisi de eşcinsel. Annesi lezbiyen, babası ise eşcinseldir.

2013 yılında Amerikalı müzisyen Alexander DeLeon ile çıkmaya başladı ve çift 2018 yılında nişanlandı. 2022 yılında da evlendiler. Birlikte Los Angeles’ta yaşıyorlar. Çiftin henüz çocuğu yok.

Josephine Skriver Boyu

Boy: 180 Cm

Josephine Skriver Kilosu

Kilo: 54 Kg

Josephine Skriver Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Josephine Skriver Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 76-56-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir