Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Lindsay Lohan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lindsay Lohan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
54 0

Lindsay Lohan, profesyonel kariyerine 1989 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı aktris ve şarkıcıdır. Bu yazıda, Lindsay Lohan’ın vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, boyu, kilosu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Tam adı Lindsay Dee Lohan’dır ve 2 Temmuz 1986’da doğdu. Kariyerine çok genç yaşta ailesi Ford Models ile onun adına bir anlaşma imzaladığında başladı. O zamanlar sadece 3 yaşındaydı. 10 yaşındayken bir televizyon dizisi olan Another World adlı dizide rol alarak çocuk oyuncu olarak çalışmaya başladı.

1998’de Lindsay Lohan oyunculuk kariyerinde büyük bir atılım yakaladığı The Parent Trap’ta rol aldı. Filmdeki rolü ile pek farklı yapımlarda kendisine yer buldu. 2014’te Mean Girls’te oynadıktan sonra genç idol olarak ün kazandı. Bu yapım, Hollywood’a geçiş yapmasına ve daha büyük projelerde yer almasına da çok yardımcı oldu.

Boyu:165 Cm
Kilosu:50 Kg
Vücut Ölçüleri:91-61-89 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Lindsay Lohan’ın vücut ölçüleri 91-61-90 santimetredir. Kızıl saçlı ve Lindsay Lohan’ın göz rengi yeşil. Buna ek olarak, Lindsay Lohan’ın kilosu 52 kilogram ve Lindsay Lohan’ın boyu 165 cm. New York’ta doğdu ama Long Island’da büyüdü.

2016 yılında Rus milyoner Ego Tarabasov ile nişanlandı ve çift 2017 yılında ayrıldı. 2018 yılında finansör olan Bader Shammas ile çıkmaya başladı ve çift 2021 yılında nişanlandı ve evliliklerinden henüz çocukları yok. Bugün, çift birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor.

Lindsay Lohan Boyu

Boy: 165 Cm

Lindsay Lohan Kilosu

Kilo: 50 Kg

Lindsay Lohan Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Lindsay Lohan Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir