Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Lily-Rose Depp Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lily-Rose Depp Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
92 0

Lily-Rose Depp, 2014 yılından beri aktif olarak kariyer peşinde koşan Amerikalı ve Fransız aktris ve modeldir. Johnny Depp ve Vanessa Paradis’in kızıdır ve Chanel’in marka elçisidir.

Tam adı Lily-Rose Melody Depp olup 27 Mayıs 1999 doğumludur. İlk çıkışını 2014 yılında Tusk filminde küçük bir rol alarak yapmıştır. Daha sonra Isadora Duncan’ı canlandırdığı The Dancer filminde oynamıştır. Johnny Depp ve Vanessa Paradis’in kızı olarak ünlü olarak dünyaya geldi ama oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor. 2015’ten beri Chanel’in marka elçisidir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra modellik de yapıyor ve birçok moda dergisinin kapağında yer aldı.

Boyu:160 Cm
Kilosu:47 Kg
Vücut Ölçüleri:84-61-84 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Netflix’in yapımcılığını üstlendiği kısa bir belgesel olan Period gibi bazı dizilerde de rol aldı. Bu yapım En İyi Belgesel dalında Akademi Ödülü kazanmış ve 2019 yılında vizyona girmiştir. Belgeseldeki rolü sayesinde aynı yıl Umut Vadeden Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmiştir.

Lily-Rose Depp Fransa’da doğdu. Ebeveynlerinin ikisi de dünyaca ünlü oyuncular. John Christopher Depp III olarak bilinen bir erkek kardeşi vardır. Buna ek olarak, teyzesi Alysson Paradis’tir. Ailesi, o 13 yaşındayken boşandı, ancak ebeveynleri ortak velayet hakkına sahipti. Yıllarını Paris ve Los Angeles arasında yaşayarak geçirmektedir. Doğduğu andan itibaren sürekli medyanın gündeminde yer aldı. 2018-2020 yılları arasında Timothee Chalamet ile çıktı. Lily-Rose Depp, İngilizce ve Fransızca bilmektedir ve her iki ülkede de vatandaşlığa sahiptir.

Lily-Rose Depp Boyu

Boy: 160 Cm

Lily-Rose Depp Kilosu

Kilo: 47 Kg

Lily-Rose Depp Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Lily-Rose Depp Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir