Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Liam Payne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Liam Payne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
52 0

Liam Payne, eski erkek müzik grubu One Direction’ın üyelerinden biri olan bir İngiliz şarkıcıdır. Grup dağıldıktan sonra şarkıcılık kariyerine devam etmiş ve grubun kariyerindeki en başarılı üyelerinden biridir.

Tam adı Liam James Payne olup 23 Ağustos 1993 doğumludur. 2008 yılında İngiliz müzik yarışması The X Factor seçmelerine katılmıştır. 2010 yılında elendi ve seçmelere tekrar katılmaya karar verdi. Ancak sonuç aynıydı. Yarışma onu diğer elenen yarışmacılarla birlikte bugün One Direction olarak bilinen bir gruba koymaya karar verdi.

Grup dağılana kadar One Direction’daki kariyeri boyunca büyük başarı elde etti. Grubun diğer eski üyeleri gibi, Liam Payne de solo bir kariyere devam etti. Bir yıl sonra, ilk albümünden Strip That Down adlı ilk single’ını çıkardı. Single, hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de Birleşik Krallık’ta platin sertifikası aldı. 2019 yılında LP1 adlı ilk albümünü çıkardı. Ancak, hiçbir single’ı veya albümü herhangi bir müzik listesinde bir numara olmayı başaramadı, fakat popülerlik anlamında başarılı oldular.

Boyu:177 Cm
Kilosu:73 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):104-86-38 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Liam Payne, İngiltere’de West Midlands’ta bebek bakıcısı ve tesisatçının oğlu olarak doğdu. Kendisinden büyük iki kız kardeşi vardır.

Liam Payne, 2010-2012 yılları arasında X Factor dansçısı Danielle Peazer ile çıkıyordu. Çiftin ayrılmasının ardından 2013 yılında Liam Payne, çocukluk arkadaşı olan Sophia Smith ile çıkmaya başladı. Bu ilişki de iki yıl sürdü ve çift 2015’te ayrıldı. 2016’da Cheryl Tweedy ile çıkmaya başladı ve çiftin 2017’de bir oğulları oldu. Ancak ilişkilerinin ikinci yılında çift ayrıldı. Liam Payne de 2019 yılında İngiliz model ve oyuncu Naomi Campbell ile kısa bir süre birliktelik yaşamıştı.

Liam Payne Boyu

Boy: 177 Cm

Liam Payne Kilosu

Kilo: 73 Kg

Liam Payne Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Liam Payne Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 104-86-38 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir