Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Justin Bieber Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Justin Bieber Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
81 0

Justin Bieber, YouTube videoları sayesinde popüler olan Kanadalı bir şarkıcıdır. İlk yıllarında birçok gencin idolü oldu ve 2007’den beri aktif bir kariyere sahip.

Tam adı Justin Drew Bieber olup 1 Mart 1994 doğumludur. YouTube hesabına coverlar yükleme başladı ve Amerikalı plak yöneticisi Scooter Braun ilgisini çekmiştir. Ve 2009’da ilk EP’si My World’ü yayınladı. EP yedi şarkı içeriyordu ve sektörde tanınmasına oldukça yardımcı oldu.

Justin Bieber, 2010 yılında My World 2.0 adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı ve bu onu gencin sevgilisi yaptı. Albüm, Amerika Birleşik Devletleri müzik listelerinde bir numaraya yükseldi ve onu son 47 yılda listelerde bir numara olan en genç erkek sanatçı yaptı. İlk albümündeki single’ı Baby, uluslararası bir hit oldu ve bugün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en yüksek sertifikalı single’lardan biri. Bir yıl sonra, 2011’de ikinci albümü Under the Mistletoe’u çıkardı. Bu albüm, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Noel albümü olarak bir numaradan çıkış yapan ilk erkek sanatçı unvanını kazanmasına yardımcı oldu.

Boyu:175 Cm
Kilosu:70 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):102-86-35 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Ertesi yıl Justin Bieber, Believe adlı üçüncü stüdyo albümünü çıkardı. Bu albümde dance-pop tarzını denedi. Bu albüm aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde 18 yaşında beş albümü bir numara olan ilk sanatçı unvanını kazanmasına da yardımcı oldu. Justin Bieber Londra’da doğdu. Stratford’da büyüdü. 2019’da Hailey Baldwin ile evlendi.

Justin Bieber Boyu

Boy: 175 Cm

Justin Bieber Kilosu

Kilo: 70 Kg

Justin Bieber Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Justin Bieber Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 102-86-35 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir