Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Jason Derulo Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jason Derulo Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
54 0

Jason Derulo, 2006’dan beri profesyonel kariyerinin tadını çıkaran ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Aşağıda, Jason Derulo’nun vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gerçek adı Jason Joel Desrouleaux olup 21 Eylül 1989 doğumludur. Sahne adı olarak Jason Derulo’yu kullanmaktadır. Bugün itibariyle dünya çapında 30 milyondan fazla single satmayı başardı.

Jason Derulo, genellikle pop ve R&B türlerinde müzik üreten harika bir şarkıcıdır. Bununla birlikte, söz yazarlığı yeteneğiyle de ünlüdür. Kariyerinin ilk yıllarında çeşitli sanatçılar için şarkılar yazdı ve Beluga Heights’ın baş yapımcısı J. R. Rotem’in dikkatini çekmeyi başardı. 2010 yılında Jason Derulo adlı ilk albümünü çıkardı. Bir yıl sonra Future History adlı ikinci albümünü çıkardı.

Boyu:183 Cm
Kilosu:78 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):114-87-41 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Jason Derulo’nun vücut ölçüleri 114-41-87 santimetredir. Doğal saç rengi siyah, Jason Derulo’nun göz rengi ise koyu kahverengi. Buna ek olarak, Jason Derulo’nun boyu 185 cm ve Jason Derulo’nun kilosu 78 kilogramdır. Florida’da doğdu. Şarkı söylemeye küçük yaşlarda ilgi duymaya başlamıştır.

İlk şarkısını yazdığında henüz sekiz yaşındaydı. 2011’de Jordin Sparks ile çıkmaya başladı ve çift, üç yıl sonra 2014’te ayrıldı. 2021 yılında da kız arkadaşı Jena Frumes’in oğlunu doğurduğunu duyurdu. Ancak çift yıl sonuna doğru ayrıldı. 2023 itibarıyla Jason Derulo, TikTok’ta en çok takip edilen 15. hesaba sahip.

Jason Derulo Boyu

Boy: 183 Cm

Jason Derulo Kilosu

Kilo: 78 Kg

Jason Derulo Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Jason Derulo Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 114-87-41 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir