Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Cazzu Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Cazzu Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
52 0

Cazzu, dünyadaki en ünlü Arjantinli rapçi ve şarkıcılardan biridir. 2017 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir ve ülkesinde trap müziğin öncüsü olmasıyla ünlüdür.

Tam adı Julieta Emilia Cazzuchelli’dir ve 16 Aralık 1993’te doğmuştur. Sahne adı olarak Cazzu’yu kullanır. Rapçi ve şarkıcı olmasının yanı sıra söz yazarı ve yönetmendir. Şarkılarını kendi yazıyor. 2017’de ilk albümü Maldade$’ı çıkardı ve Arjantin’de büyük bir hit oldu.

Albümü sayesinde Arjantin müzik endüstrisinde büyük bir ün ve itibar kazandı. Bu başarının ardından Duki ve Khea ile rol aldığı Loca’yı yayınladı. Cazzu, trap’in yanı sıra hip-hop, reggaeton ve R&B türlerinde de müzik üretiyor.

Boyu:162 Cm
Kilosu54 Kg
Vücut Ölçüleri:86-61-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Tüm çocukluğunu geçirdiği Arjantin, Ledesma’da doğdu. Cazzu, 11 yaşından itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Babası onu müzik alanında kariyer yapması için cesaretlendirdi ve destekledi. Kariyerine rock ve cumbia şarkıcısı olarak da başladı. Ancak başarılı olamayınca tarzını değiştirmeye karar verdi. Bağımsız bir sanatçı olarak kadınların güçlenmesi hakkında şarkı söylemeye ve rap yapmaya başladı.

Başlangıçta tüm prodüksiyonlarının ve müzik videolarının masraflarını kendisi karşılıyordu. İlişkileri de dahil olmak üzere kişisel hayatını bir sır olarak saklamayı seviyor. Son zamanlarda Cazzu, müziğiyle de istikrarlı bir şekilde uluslararası tanınırlık kazanıyor.

Cazzu Boyu

Boy: 162 Cm

Cazzu Kilosu

Kilo: 54 Kg

Cazzu Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Cazzu Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir