Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Candice Swanepoel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi

Candice Swanepoel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi

Admin Admin -
97 0

Candice Swanepoel, 2010 yılında Victoria Secret’ın meleği olduktan sonra uluslararası tanınırlık kazanan Güney Afrikalı bir modeldir. 2003 yılından bu yana modellik yapmakta ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tam adı Candice Susan Swanepoel’dir ve 20 Ekim 1988’de doğmuştur. 2016’da Forbes’in en çok kazanan modeller listesinde sekizinci sırada yer aldı. Sarı saçları ve mavi gözleri ile tanınır. Kariyeri boyunca birçok ülkede Vogue, Elle, GQ, i-D, W, Allure, V ve Harper’s Bazaar gibi farklı dergilerde çok sayıda başyazıda yer aldı.

2010 yılında Victoria’s Secret Meleklerinden biri oldu. Aynı yıl Kardashians’ın 2010 mayo serisi için de modellik yaptı. Yine aynı yıl Kanada’da ilk Victoria’s Secret mağazasını açtı. İki yıl sonra 2013 yılında Victoria’s Secret Swim Kataloğu’nun kapak modeli oldu.

Boyu:177 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:86-60-88 Cm
Photobra, Adam Bielawski, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başarılı kariyerinin ardından kendi işini kurmaya karar verdi ve 2018 yılında Tropic of C adlı bikini koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu koleksiyonla Daily Front Row Awards’da Yılın Lansmanı ödülünü kazandı.

Candice Swanepoel, Afrikanca, Brezilya Portekizcesi ve İngilizce olmak üzere üç dili akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Brezilyalı bir model olan Hermann Nicoli ile bir ilişkisi vardı. Çift, Candice Swanepoel henüz 17, Hermann Nicoli ise 23 yaşındayken çıkmaya başladı. 2015 yılında çift nişanlandıklarını açıkladı. İlişkilerinden iki oğulları oldu ancak 2018 yılında evlenmeden ayrılma kararı aldılar.

Candice Swanepoel Boyu

Boy: 177 Cm

Candice Swanepoel Kilosu

Kilo: 55 Kg

Candice Swanepoel Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Candice Swanepoel Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-60-88 Cm

Başlık Resim Lisansı: Photobra, Adam Bielawski, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir