Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Camila Coelho Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Camila Coelho Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
74 0

Camila Coelho, 2010 yılında YouTube kanalıyla popüler olan Brezilyalı internet ünlüsüdür. Tanınmasının ardından modellik kariyerine de başladı.

Tam adı Camila Cristina Figueiredo Coelho’dur ve 27 Şubat 1988’de doğmuştur. Brezilyalı olmasına rağmen 14 yaşındayken ailesi Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmıştır. Gençlik yıllarında Pennsylvania’da büyüdü ve bugün kocasıyla birlikte Boston’da yaşıyor. Amerikalı makyaj sanatçısı Kandee Johnson’ın YouTube kanalından ilham alarak, daha sonra kendi YouTube kanalını açmaya karar verdi.

Boyu:162 Cm
Kilosu:48 Kg
Vücut Ölçüleri:86-58-86 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Camila Coelho, Minas Gerais Eyaletinde doğdu ve onun önceki hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. 14 yaşındayken ailesinin Pensilvanya’ya taşındığını biliyoruz. Yüksek öğrenimini tamamladığına dair bir kanıt olmamasına rağmen Pennsylvania’da bir üniversiteden mezun olduğuna dair söylentiler var. Sosyal medyada paylaştığı kadarıyla herkes onu biliyor ve geçmişi hakkında konuşmaktan her zaman kaçınıyor. Takipçileri bu konuda sorular sorsa da çoğu zaman bu soruları görmezden geliyor.

Tüm işini kocası Icaro Coelho yürütüyor ve çift 2010’da evlendi. Çift, 2012’de Super Vaidosa Media’yı kurdu ve o zamandan beri kocası şirketin CEO’su olarak çalışıyor.

Camila Coelho Boyu

Boy: 162 Cm

Camila Coelho Kilosu

Kilo: 48 Kg

Camila Coelho Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Camila Coelho Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58-86 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir