Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. ASAP Rocky Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

ASAP Rocky Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
65 0

ASAP Rocky, ünlü bir Amerikalı rapçi, plak yöneticisi ve plak yapımcısıdır. Bugün ASAP Rocky’nin vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazlasını paylaşacağız!

Gerçek adı Rakim Athelaston Mayers olup 3 Ekim 1988 doğumludur. Sahne adı olarak ASAP Rocky’yi kullanır ve lakabı dolar işaretiyle A$AP Rocky olarak yazılır. ASAP Mob üyelerinden biri olarak büyük beğeni topladı ve daha sonra solo kariyerine devam etti. Bugün hala grubunun üyelerinden biri ama genellikle solo şarkılar üretiyor.

2011’de single’ı internete sızdırıldı ve büyük başarı elde etti. Aynı yıl, Live adlı ilk solo mixtape’ini de yayınladı. ASAP Rocky genel olarak hip-hop, cloud rap ve trap türlerinde müzik üretir. Son zamanlarda could rap türünde rap yapmıyor, daha çok kariyerinin başlarındayken yapıyordu. Bugün, dünyanın en etkili rapçilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Boyu:179 Cm
Kilosu:73 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):102-81-35 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

ASAP Rocky’nin kilosu 73 kilogram ve ASAP Rocky’nin boyu 178 cm. O bir Afro-Amerikan rapçi ve ASAP Rocky’nin göz rengi ve saç rengi siyah. Ek olarak, ASAP Rocky’nin vücut ölçüleri 96-81-33 santimetredir. ASAP Rocky, ailesi Pennsylvania’ya taşındıktan sonra 9 yaşındayken rap yapmaya başladı. Ona rap yapmayı öğreten ağabeyiydi.

2012 yılında ve kardeşi Harlem’de öldürüldükten kısa bir süre sonra babasını kaybetti. Uzun yıllar annesi ve kız kardeşiyle birlikte evsizler barınaklarında yaşamak zorunda kaldı. ASAP Rocky, 2011-2012 yılları arasında Iggy Azalea ile çıktı. Daha sonra 2013 yılında model olan Chanel Iman ile çıktı ve çift 2014 yılında nişanlandı ancak üç ayda ayrıldı. 2021’den itibaren Rihanna ile ilişkisi var ve çiftin ilk çocukları 2022’de oldu. Çift bugün hala birlikte ve yaşadıkları Amerika Birleşik Devletleri’nde çocuklarını büyütüyor.

ASAP Rocky Boyu

Boy: 179 Cm

ASAP Rocky Kilosu

Kilo: 73 Kg

ASAP Rocky Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

ASAP Rocky Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 102-81-35 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir