Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Anna Kendrick Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Anna Kendrick Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
68 0

Anna Kendrick, çok sayıda başarılı yapımda yer almış ünlü bir Amerikalı aktris. Ayrıca 1998’de profesyonel kariyerinin başladığı yıl olan Broadway’de sahne aldı.

Tam adı Anna Cooke Kendrick’dir ve 9 Ağustos 1985’te doğdu. Kariyeri boyunca çok sayıda ödül ve adaylık aldı. MTV Film Ödüllerini üç kez, Satellite Ödüllerini bir kez ve Teen Choice Ödüllerini beş kez kazandı. Ayrıca Triple Crown of Acting’e aday gösterilen en genç kişi olma unvanını da elinde tutuyor.

Kariyerine çok genç yaşta başladı. Anna Kendrick ilk başrolünü 1998’de bir Broadway müzikali olan High Society’de oynadı. Daha sonra kariyerine fazla yoğunlaşmayarak eğitimine odaklandı.

Boyu:157 Cm
Kilosu:52 kg
Vücut Ölçüleri:86-64-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

2009 yılında komedi ve dram türündeki Up in the Air filminde oynadı ve büyük bir ün kazandı. Bu rol aynı zamanda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterilmesine de yardımcı oldu. 2012-2017 yılları arasında vizyona giren Pitch Perfect dizisinde de başrolü oynamıştır.

Anna Kendrick Maine’de doğdu ve annesi muhasebeci iken babası tarih öğretmeniydi. Kendisi de oyuncu olan ve 2000 yılında Looking for an Echo’da rol alan bir ağabeyi vardır. Bugün, Anna Kendrick Los Angeles’ta yaşıyor.

Anna Kendrick Boyu

Boy: 157 Cm

Anna Kendrick Kilosu

Kilo: 52 Kg

Anna Kendrick Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Anna Kendrick Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-64-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir