Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Hailee Steinfeld Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Hailee Steinfeld Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
53 0

Hailee Steinfeld, sevimli izlenimleri ve imajıyla ünlü Amerikalı bir şarkıcı ve aktris. Pop ve dance-pop türlerinde müzikler yapmakta ve 2007 yılından beri aktif olarak kariyer yapmaktadır.

11 Aralık 1996’da doğdu ve kariyeri boyunca birçok ödül kazandı. Kazandığı önemli ödüllerden bazıları arasında Billboard Müzik Ödülü, Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülü ve Peabody Ödülü yer alıyor. Buna ek olarak Altın Küre Ödülü, İngiliz Akademi Film Ödülü ve Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Hailee Steinfeld ilk sinema filmini 2008 yılında Heather: Bir Peri Masalı ile yaptı. 2010 yılında True Grit filmindeki rolüyle büyük bir ün kazandı.

Boyu:173 Cm
Kilosu:59 Kg
Göz Rengi:Kahverengi
Vücut Ölçüleri:86-64-89 Cm

Marvel Sinematik Evreni’ni takip ediyorsanız, onu Gwen Stacy’nin sesi, yani Örümcek Kadın olarak da tanıyor olabilirsiniz. 2023 ve 2024’te vizyona girecek olan sonraki iki Spider-Man filminde Grew Stacy’yi seslendirecel. Hailee Steinfeld, 2019 yılında Charlie’s Angels dizisinde Angel Recruit karakterini de canlandırmıştır. Bu başarılı yapımların yanı sıra Bumblebee dizisinde Charlie Watson karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda Hawkeye dizisindeki Kate Bishop’u da canlandırmıştır. Yani anlayacağımız oldukça başarılı bir oyuncudur.

Hailee Steinfeld, Los Angeles’ta doğdu ve bir ablası var. Ailesi iç mimar ve kişisel antrenör. Hailee Steinfeld, 2016’dan itibaren bir Instagram fenomeni olan Cameron Smoller ile çıkıyordu. Fakat çift daha sonra ayrılma kararı aldı. Birkaç ay sonra, Hailee Steinfeld İrlandalı şarkıcı Niall Horan ile çıkmaya başladı, ancak onlar da 2018’de ayrıldılar.

Hailee Steinfeld Boyu

Boy: 173 Cm

Hailee Steinfeld Kilosu

Kilo: 59 Kg

Hailee Steinfeld Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Hailee Steinfeld Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-64-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir