Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. DJ Khaled Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

DJ Khaled Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
59 0

DJ Khaled, ünlü Amerikan DJ’lerinden, plak yapımcılarından ve plak yöneticilerinden biridir. Başarılı kariyerinin yanı sıra günlük hayatından eğlenceli paylaşımlar yaptığı aktif sosyal medya kullanımıyla da ünlü.

Tam adı Khaled Mohammed Khaled olup, 26 Kasım 1975 doğumludur. DJ Khaled, 1990’lı yıllarda radyo sunucusu olarak çalışmaya başlamasıyla tanınmaya başlamıştır. 99 Jamz için çalışıyordu. Daha sonra Terror Squad’da DJ olarak canlı performanslar sergilemeye başladı. DJ Khaled, uluslararası tanınırlığını 2006 yılında çıkardığı ikinci albümüne borçludur. Adı Listennn… the Album idi ve altın sertifika kazandı.

Boyu:169 Cm
Kilosu:113 Kg
Vücut Ölçüleri:Bilinmiyor
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

DJ Khaled, kariyeri boyunca 13 stüdyo albümü yayınladı. Ayrıca farklı dizi ve filmlerde rol almıştır. Rol aldığı en başarılı filmlerden biri Bad Boys for Life’dır ve oyunculuk yeteneğiyle yapımcıların dikkatini çekmiştir.

DJ Khaled, Louisiana’da Filistinli anne ve babanın oğlu olarak dünyaya geldi. Oyuncu olan bir erkek kardeşi vardır. Anne ve babası müzisyendi ve Arap müziği çalarlardı. Bu nedenle DJ Khaled, çocukluğundan beri müzikle ilgileniyordu.

Eşinin adı Nicole Tuck olan çiftin 2016 yılında bir oğlu oldu. Oğlunun doğumunu Snapchat hesabından canlı yayınlayarak büyük ilgi gördü. 2020 yılında çiftin ikinci oğulları dünyaya geldi.

DJ Khaled Boyu

Boy: 169 Cm

DJ Khaled Kilosu

Kilo: 113 Kg

DJ Khaled Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir