Ne Dersin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Transformice Hesapları – En Güncel Hesapların Adresi!

Bedava Transformice Hesapları – En Güncel Hesapların Adresi!

Admin Admin -
86 0

Transformice, iki Fransız programcı tarafından geliştirilen çok oyunculu bir tarayıcı oyunudur. Oyun oynamak ve dinlenmek için eğlenceli. Asıl amacınız diğer oyunculardan daha fazla peynir toplayarak puan kazanmaktır. Transformice’da peynir toplayıcı olmak istiyorsanız, bir hesaba ihtiyacınız olacak. Neyse ki, sizin için bir Bedava Transformice Hesapları (Pro) listesi oluşturduk. Bu hesaplar ile hiç vakit kaybetmeden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Bedava Transformice Hesapları (Pro)

Verdiğimiz hesaplar üst düzey hesaplardır. Böylece farklı oyun modlarına ve birçok karakter özelleştirme öğesine erişebilirsiniz. Bu hesaplar ile hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bedava Transformice Hesapları (Pro) listemizden bir hesap seçip giriş ekranındaki bilgileri yazmak. Oyuna girin ve arkadaşlarınızla veya sayısız başka oyuncuyla oynamaya başlayın.

Ücretsiz Transformice Hesapları (Pro)

Transformice oynaması eğlenceli bir oyundur. Kuralları çok basit; diğer oyunculara karşı yarışıyor ve kazanan olmak için daha fazla peynir almaya çalışıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe daha fazla puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla kendinize karakter özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz. Ancak Bedava Transformice Hesapları listemiz ile en sıkıcı kısımları atlayabilir ve hiç vakit kaybetmeden eğlencenin içine girebilirsiniz.

Transformice Nasıl Bir Oyun?

Transformice aslında bir tarayıcı oyunudur, ancak tarayıcı kullanmadan bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Oyunun kurallarını anlamak çok basit. Oyuna bir fare olarak başlıyorsunuz ve peyniri almak için diğer fareleri geçmeye çalışıyorsunuz. Ne kadar çok peynir alırsanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Transformice’ı Nasıl Oynarsınız?

Transformice oynamak çok kolaydır. Kontrolünün ezberlenmesi ve hatırlanması kolaydır. Bir tarayıcı oyunu olduğu için oyunu çalıştırmak için üst düzey bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Oyunu dilediğiniz bilgisayarda oynayabilirsiniz. Farenizi klavyenizle kontrol ediyorsunuz. Düğmeler karmaşık değildir, dolayısıyla kafa karışıklığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Transformice kuralları da oldukça basittir. Parkurun sonunda peyniri almak için diğer birçok fareyle yarışıyorsunuz. Peyniri almayı başarırsanız, bir sonraki turda şaman olarak oynamaya başlarsınız. Şaman olarak diğer oyuncuların engelleri aşmasına ve oyunu kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Transformice, denemek için zaman ayırmaya değer, Bedava Transformice Hesapları (Pro) listemizden bir hesap seçin ve hemen oyuna girin.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir